Zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły

 

Zapytaj o wycenę
+48 731 677 998
rajmundksiazek073@gmail.com
Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

11 + 9 =

Najczęściej zadawane pytania

Czy opłaca się malować dach?

Dzięki malowaniu dachu wydłużymy jego żywotność. Czyszczenie, impregnacja i malowanie dachówki wyraźnie poprawią jakość oraz wygląd pokrycia, przedłużając jego żywotność nawet o kilkanaście lat.

Ile trwa malowanie dachu?

Czas malowania dachu zależy od wielu czynników, przede wszystkim: powierzchni dachu, poziomu skomplikowania elementów, które należy pomalować, wybranej metody pracy czy pogody. 

Mój dach jest skomplikowany i ma utrudnione dojście? Czy realizujecie skomplikowane zlecenia?

Podejmujemy się każdego zlecenia, trudność dotarcia na dach nie jest dla nas przeszkodą. Przed wykonaniem zlecenia zawsze dokonujemy oględzin dachu.

Na jaki kolor pomalować dach?

To indywidualna decyzja. Dobrym pomysłem są odcienie szarości. Ta neutralna barwa jest niezwykle uniwersalna i będzie współgrała zarówno z elewacją białą i kremową, jak i z bardziej odważnymi kolorami.

Kiedy myć dach?

Najlepszy czas to wiosna i lato, czyli okres, kiedy występują sprzyjające warunki atmosferyczne. 

Jak zamówić wycenę malowania dachu?

Zapraszamy do kontaktu przez formularz lub telefonicznie +48 731 677 998. Można się też kontaktować przez naszą stronę na facebooku:  https://www.facebook.com/RiBMalowaniedachow

 

Malowanie dachów Wadowice

Jeśli Twój dach jest pokryty blachą, spraw aby prezentował jak nowy. Nadaj swojemu dachowi świeżego wyglądu. Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę

Działamy szybko i profesjonalnie. Stosujemy niezawodne materiały i nowoczesne technologie.

Malowanie dachów Wadowice

Masz dość zaniedbanego dachu? Nie trać czasu i skorzystaj z naszych usług malowania dachów w Wadowicach!

Nasza firma oferuje profesjonalne malowanie dachów, które nie tylko odnowi estetykę Twojego domu, ale także zabezpieczy go przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Wykorzystujemy tylko wysokiej jakości farby, dzięki czemu nasze malowanie dachów zapewni trwałość i odporność na wodę, promieniowanie UV i zmienne temperatury.

Nasi specjaliści posiadają doświadczenie i wiedzę w dziedzinie malowania dachów, dzięki czemu każde zlecenie wykonujemy szybko i sprawnie, z zachowaniem najwyższych standardów. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich wymaganiom.

Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki naszemu malowaniu dachów Twój dom zyska nowy wygląd i będzie zabezpieczony przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi przez wiele lat.